UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy inwestor powinien wrócić do korzeni poprzednich funkcji obiektu czyli przerobić go na "hotel"pracowniczy dla np. ukrainców tudzież innych napływowych pracowników których coraz większa liczba w Naszym mieście ale i nie tylko. Gdzie wynajem mieszkania nie zawsze idzie w parze z ideą gromadzania środków i później wysyłania ich zza granicę do rodzin.

Baltazar Gąbka

Anuluj