UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

muszą ciąć drzewa bo pensje leśników i innych służb leśnych sa bardzo wysokie dodatkowo utrzymanie miedzy innymi tych pałaców jak u nas w elblągu. też nie jest tanie. jeszcze nie tak dawno zaraz po przemianach systemowych leśnikom i innym podobnym, państwo dopłacało do pensji i utrzymania tej gospodarki, bo sami nie mogli się utrzymać. powstał taki absurd że do każdego wyciętego drzewa my społeczeństwo dopłacaliśmy, koszty ścięcia drzewa były wyższe od ceny za te ścięte drzewo. .czy może dzisiaj jest podobnie. .. .. albo może trzeba ciąć dużo, żeby odrobić straty


Anuluj