UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@GłębokaMyśl - 1005 % racji. Jak chodnik szeroki wystarczy trochę czerwonej farby i pomalować pas - droga dla rowerów, i nie trzeba przetargów itd. STOP ZŁOMOWOZOM i paniskom parkującym 35 letnim BMW i AUDI.

ttt