A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pochwal się kolego ile dróg w tym regionie zbudowano za po.
@TeofilSkorupa - Jaki rym do skorupa? Chyba d. .. ..
@nikt - Dobry rym do skorupa, - jest jak z za krzakòw połdupa albo czy to twarż kościotrupa czy to tylko Teofil Skorupa. Zamiast T. Skorupę możesz mnie pocałowac w d. .. .. ę.
Ale głupoty tu piszesz pewnie sam jesteś komunista i do swoich towarzyszy z platformy i SLD i PSL jak z Putinem im i Rosją za pan brat