34
04.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pochwal się kolego ile dróg w tym regionie zbudowano za po.
(2021.06.06)
@TeofilSkorupa - Jaki rym do skorupa? Chyba d. .. ..
nikt (2021.06.06)
@nikt - Dobry rym do skorupa, - jest jak z za krzakòw połdupa albo czy to twarż kościotrupa czy to tylko Teofil Skorupa. Zamiast T. Skorupę możesz mnie pocałowac w d. .. .. ę.
(2021.06.06)
Ale głupoty tu piszesz pewnie sam jesteś komunista i do swoich towarzyszy z platformy i SLD i PSL jak z Putinem im i Rosją za pan brat
Marcin 1330 (2021.06.08)