UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale głupoty tu piszesz pewnie sam jesteś komunista i do swoich towarzyszy z platformy i SLD i PSL jak z Putinem im i Rosją za pan brat
Marcin 1330
Ale głupoty tu piszesz pewnie sam jesteś komunista i do swoich towarzyszy z platformy i SLD i PSL jak z Putinem im i Rosją za pan brat
Marcin 1330