UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale głupoty tu piszesz pewnie sam jesteś komunista i do swoich towarzyszy z platformy i SLD i PSL jak z Putinem im i Rosją za pan brat

Marcin 1330

Anuluj