UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa ty co minutę odświeżasz portel aby swoje pisowskie wypociny wpisać w pierwszym komentarzu? Za te odświeżanie pis też ci płaci czy tylko za trollowy komentarz?
@TeofilSkorupa ty co minutę odświeżasz portel aby swoje pisowskie wypociny wpisać w pierwszym komentarzu? Za te odświeżanie pis też ci płaci czy tylko za trollowy komentarz?