UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa ty co minutę odświeżasz portel aby swoje pisowskie wypociny wpisać w pierwszym komentarzu? Za te odświeżanie pis też ci płaci czy tylko za trollowy komentarz?


Anuluj