A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale wymysliła. cd bzdur. ciekawe czy wie co mówi. ?????
@Truso - szanowny @mieszkaniecc a co religia w szkole robi ? to żaden przedmiot naukoewy
Im starszy jestem (po 60), tym bardziej ta polska wiara przecieka miedzy palcami. Człowiek po prostu mądrzeje na starość.
A może cię skleroza zżera tylko, a nie refleksja pogłębiona ? Pd pogłębionych myśli, już tu jeden pisuje pod kazdym artykułem
Chodzi o właśnie polską obłudną wiarę, O tych, którym nawet aktualny papież nie pasuje, a jest najlepszy ze wszystkich od początku!
Dokladnie, dzieciaki otyle, z cielskiem pelnym cellulitu i trzęsącym brzuchem, pokrzywieni ! Ani się modlą ani cwiczą ! 40 latki lepiej prezentują się na plaży niz młodzież!
Chociaż lewica to nie moja bajka, w tym jednym macie moje poparcie. Religia powinna zostać usunieta z zajęć szkolnych. Moje pokolenie biegało do kościołów na religię i nikomu nic nie ubyło.
@TeofilSkorupa - W tym pięknym Dniu Dziecka wszystkim dorosłym życzymy aby zawsze mieli coś z dziecka a wszystkim dzieciom życzymy żeby nigdy nie miały w sobie czegoś z księdza. .. bo to specjaliści nie tylko od masturbacji.
@TeofilSkorupa - skorupa to skorupa nawet w mózgu. .. co czytać, widać i czuć!
Dobry pomysl bo inaczej pozostanie jedzenie w mc donaldzie i wielkie tluste bebzuny modlące się u opasłych klechów