A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Truso - "jakie wartości chcecie wszczepić swojej latorośli?Mamonę i chęć posiadania, egoizmu, pychy i sobiepaństwa?"Sądząc po tym, kto tej religii uczy, to chyba właśnie tam te wartości są wszczepiane.
A ja nie na widzę języka szkopskiego. Mam taki uraz po ty co mi opowiedzieli dziadkowie którzy przeżyli II wojny światowej
@TeofilSkorupa - A co nie wyrabiają się z programem ? Ogarnij się jak masz za daleko do łba, że indoktrynacja religijna jaka by ona nie była liczbowo wyrażona w godzinach lekcyjnych nie zwiększy liczby wiernych w kościołach ani mizernej już i tak liczby powołań kapłańskich.
W kościele, ktoś kto chce chodzić do kościoła i rodzic który gonochlapal powinien czuć się odpowiedzialnie i popołudniami lub w weekend prowadzić do sali katechetycznej. Inaczej to jest gównowiersteo
Ktore dziecko chce to sie nauczy nic na sile
Nie wierze partii ktora siada przy jednym stole z pisem. .. Ale to popieram religia dla chetnych a sportu nikomu nie zaszkodzi. .
Lewica to prawica. Przystawka Jarka.
Tym bardziej dzieci nie będą chodzić
zabrać posłom pieniądze, niech działają za jedzenie, te miliony zaoszczędzone przeznaczyć na sport, dość okradania dzieci przez parlamentarzystów
Czy ta kobieta jest tak tę****a że wierzy w to że dodatkowa lekcja wf zlikwiduje nadwagę u dzieci??? Trzeba zmienić rodzicom pod kiepełą żeby nie trzymali dzieciaki przed komputerem tylko zadbali o aktywność ruchową swoich bombelków. .. .tu jest problem. .. .no tak, ale ta religia tak kole w oczy. .. .nie musi na nią chodzić. .. może wtedy pobiegać. ..