UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - W tym pięknym Dniu Dziecka wszystkim dorosłym życzymy aby zawsze mieli coś z dziecka a wszystkim dzieciom życzymy żeby nigdy nie miały w sobie czegoś z księdza. .. bo to specjaliści nie tylko od masturbacji.
Marcin40