A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@patriot - patriot=idiot
Każda okazja dobra, żeby się wybielić po kompromitacji. A gdzie pani była jak szliście na układy z PIS?????
Małe poselskie show. Jasne takie wrzucenie kija w mrowisko da efekt medialnej g. .. burzy. Prawica to skandal. Lewica odwrotnie. Religia była, jest i będzie w szkołach. Za dużo jej. Plany religii na maturze to cichy pomysł Episkopatu, który wiadomo jest oczkiem w głowie PiS.
Pomogliście PiS w ratyfikacji budżetu odbudowy niech PiS pomoże Wam i wprowadzi ten plan w życie. Pani poseł takie pomysły to mogą rzucać ludzie u władzy nie opozycja.
@mieszkaniecc - A ja uważam że należy zwiększyć ilość religii w szkołach i wliczyć religię do średniej
A może godzina zajęć praktycznych pt. Jak robić zadymę na ulicach miasta ?
Religii Nie / a masturbacja Tak ! Pani Moniko najlepiej to niech w szkołach będzie jedno i drugie. .. taka sodoma i gomora.
@mieszkaniecc - A co ma religia do wuefu?Lekcje religii powinny być nadal prowadzone, przez księży lub katechetów z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Zastanawiające jest to, że naród, od stuleci chrześcijański, odchodzi od wiary w Jezusa, pod wpływem jakiejś baby, czy grupy ludzi, których przodkowie tłukli nas Polaków i mordowali. Ludzie, opamiętajcie się i nie dajcie sobą manipulować, jakie wartości chcecie wszczepić swojej latorośli?Mamonę i chęć posiadania, egoizmu, pychy i sobiepaństwa?Możecie mnie minusować- tego się spodziewam po elbląskich malkontentach.
@TeofilSkorupa - "Lewica najchętniej to by dzieci zamiast religii masturbacji uczyła"- Prawica za to, jak poprawnie zachowywać się na plebanii.
Bardzo dobry pomysł !