17
11.05.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@fdgh - Rezerwa pod drogę.
fajne_zdjecie (2021.05.11)
może NOWAK z milionami w schodach albo Kropiwnicki z 9 mieszkaniami i 5 tyś. złotych pensji byli by zainteresowani jako znani KOLEKCJONERZY
slawekel (2021.05.11)
bązowie? co to takiego? bonzowie koziołku
(2021.05.12)
aż strach dla instytutu ekonomicznego PWSZ w Elblagu za takie decyzje powinniście sie wstydzić
(2021.05.12)

info

1  
  0
@fdgh - A nie zauważyłeś, że działka nr 51/14 to droga?? A działka nr 56 ma 12.747 m2,więc chyba na kurnik za duża :) Zanim cokolwiek napiszesz, zastanów się bo piszesz brednie
zorientowany (2021.05.12)
@slawekel - Zapomniałeś jeszcze o Obsrajtku pisowski piesku.
(2021.05.12)
to jak za darmo, gdyby to podzielić na działki budowlane to byloby 21 działeczek po 150 tys zł jedna, czyli zarobek na czysto ponad 3 miliony, to co robią rządzący tym miastem to jest kabaret, gdyby tak rządzili swoimi aktywami, chodziliby w łachmanach, a tu proszę, mają się super
Fnmm (2021.05.13)

info

0  
  0