A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@fdgh - Rezerwa pod drogę.
może NOWAK z milionami w schodach albo Kropiwnicki z 9 mieszkaniami i 5 tyś. złotych pensji byli by zainteresowani jako znani KOLEKCJONERZY
bązowie? co to takiego? bonzowie koziołku
aż strach dla instytutu ekonomicznego PWSZ w Elblagu za takie decyzje powinniście sie wstydzić
@fdgh - A nie zauważyłeś, że działka nr 51/14 to droga??
A działka nr 56 ma 12.747 m2,więc chyba na kurnik za duża :)
Zanim cokolwiek napiszesz, zastanów się bo piszesz brednie
@slawekel - Zapomniałeś jeszcze o Obsrajtku pisowski piesku.
to jak za darmo, gdyby to podzielić na działki budowlane to byloby 21 działeczek po 150 tys zł jedna, czyli zarobek na czysto ponad 3 miliony, to co robią rządzący tym miastem to jest kabaret, gdyby tak rządzili swoimi aktywami, chodziliby w łachmanach, a tu proszę, mają się super