UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to jak za darmo, gdyby to podzielić na działki budowlane to byloby 21 działeczek po 150 tys zł jedna, czyli zarobek na czysto ponad 3 miliony, to co robią rządzący tym miastem to jest kabaret, gdyby tak rządzili swoimi aktywami, chodziliby w łachmanach, a tu proszę, mają się super

Fnmm