UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jak za darmo, gdyby to podzielić na działki budowlane to byloby 21 działeczek po 150 tys zł jedna, czyli zarobek na czysto ponad 3 miliony, to co robią rządzący tym miastem to jest kabaret, gdyby tak rządzili swoimi aktywami, chodziliby w łachmanach, a tu proszę, mają się super

Fnmm

Anuluj