UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dzielcie skory na niedzwiedziu, bo jak Witek z Jurkiem, beda dalej konferencje organizowac i mowic jaki to rzad niedobry, to bedzie figa z makiem.

Realista1

Anuluj