UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dzielcie skory na niedzwiedziu, bo jak Witek z Jurkiem, beda dalej konferencje organizowac i mowic jaki to rzad niedobry, to bedzie figa z makiem.
Realista1
Nie dzielcie skory na niedzwiedziu, bo jak Witek z Jurkiem, beda dalej konferencje organizowac i mowic jaki to rzad niedobry, to bedzie figa z makiem.
Realista1