UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz skladuja po sasiedzku na Mazurskiej, a obok mieli Elblag Zdroj, brawo prezydent za wspolprace, tylko z kim ?- dziwne, ze jeszcze jest prezydentem, ale juz niedlugo zaczna sie trudne pytania dla niego I jego ekipy, prosze jeszcze portu nie oddali do pelnego uzytku a juz port zarabia na skladowaniu materialow, I tak bedzie z kontenerami, ktore ze wzgladu na wysokie stawki w Gdansku, beda dostarczane do Elblaga gdzie koszty moga byc o polowe mniejsze, tereny po drugiej stronie rzeki na przeciw portu sa dzisiaj na wage zlota!!!

Ja to wiem

Anuluj