A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
już dawno pisałam że zarządzanie kryzysowe nic nie robi i pytanie za co emeryt Świniarski jako dyrektor bierze niemałą pensję??
cenzura, jak zwykle, pytanie za co dyrektorek emeryt zarządzania kryzysowego bierze pensję
masz rację ten strażak emeryt siedzi na stołku i tylko kasę pobiera, wstyd!
Z moich obserwacji a chodzę tamtędy z psem tej zimy kaczkomaty byly uzupełnione tylko dwa razy. Bezsensu było je stawiać i chwalić się tym w telewizji, internecie i gdzie popadnie. Moje dziecko chętnie sprawdzało co spacer każdy kaczkomat teraz się śmiejemy i idziemy o zakład że puste.
Trzeba zadzwonić do zzm W Elbląg do kogutowa. .
@Izaizao - święte słowa, mój wnuczek wiele razy na spacerze chciał karmić kaczki, ale karmnik był pusty, pewnie teraz po aferze będzie pełny, szkoda że przy tych mrozach nie pomyśleli urzędasy i teraz udają że były napełniane
Kłamstwo te automaty nie są po prostu uzupełnianie.
Witam. Szedłem tamtędy pod koniec stycznia jakoś i była karma. Zawsze można kupić samemu coś dla kaczek i je podkarmić. Zależy na czym komu zależy. Czy na tym żeby się przy.. czy na tym żeby podkarmić ptaki. Pozdrawiam.
I to są prawdziwe problemy pierwszego świata. .. Kup pan sobie prywatną karmę!
@ANTY pis - Po prostu wicher w pustej dyńce. :)