Wybrany wątek opinii
Moze I miejace kaczek jest na Źoliborzu, ale w Elblagu tez je mamy, o wiele lepiej niz bysmy mieli je miec w Fatherlandzie - lepsza kaczka jak rudy Donald, no ale jak sie wzieli za te pomoc urzednicy, to wiadomo jak bedzie, prawie tak samo jak ich interesuje port w Elblagu. Dziwne ze nasz kaczorek jeszcze ich tam trzyma, oj przdaloby sie gruntownie przewietrzyc ten nasz ratusz
Do moderacji
Odpowiedz
16
23
@Wicher.. - Ty jesteś głupi od urodzenia czy przechodziłeś jakieś specjalne szkolenie?
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
@ANTY pis - Po prostu wicher w pustej dyńce. :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1