UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Izaizao - święte słowa, mój wnuczek wiele razy na spacerze chciał karmić kaczki, ale karmnik był pusty, pewnie teraz po aferze będzie pełny, szkoda że przy tych mrozach nie pomyśleli urzędasy i teraz udają że były napełniane


Anuluj