UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Izaizao - święte słowa, mój wnuczek wiele razy na spacerze chciał karmić kaczki, ale karmnik był pusty, pewnie teraz po aferze będzie pełny, szkoda że przy tych mrozach nie pomyśleli urzędasy i teraz udają że były napełniane