UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oddział Dziecięcy w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu ma istnieć tylko do końca tego roku, co dalej?????
ujm
Oddział Dziecięcy w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu ma istnieć tylko do końca tego roku, co dalej?????
ujm