Niech przeniosą oddział dziecięcy z El do Pasłęka. .Też 5 min drogi. I będzie się opłacać. Może
Niech przeniosą oddział dziecięcy z El do Pasłęka. .Też 5 min drogi. I będzie się opłacać.