UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś napisał - "Elbląg kiedyś taki spokojny a teraz to ja nie poznaję swego miasta, rozboje kradzieże, itd. to początek góry lodowej"- Pewnie nie tylko Ty to zauważyłeś(aś), że w Elblągu niestety Policja przez już wiele lat nie bardzo się sprawdza, dlatego właśnie jest coraz gorzej. Trudno wyczuć, dlaczego się tak dzieje, i gdzie leży wina.