A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mogli zablokować drzwi a ci z dołu ujeliby złodzieja al. e zgranie wstyd. dla prawdziwych ochroniarzy. Dobrze że nikt nie zginął. Niepełnosprawność w ochronie jest jak widać nie na miejscu.
oczywiście golfem buractwo
Gangsta po emblonsku !!!!
@opus - jesteś idiotą????
przecież to PiS-owiec, jemu się po prostu należy
Wykonuje swoją pracę. Może niepotrzebnie się narażał. Aten złodziej, to powinien dostać taką karę, włącznie z odszkodowaniem dla ochroniarza, ze do końca życia będzie pamiętać. Zwykły bandzior recydywista.
Dziękuję. MUSISZ dawać sobie radę z zyciem6,albo ono uczyni Cię niewolnikiemm5
@Wrr - Nie ważne za ile, jak się podejmujesz wykonania pracy to liczy się rzetelność !
Okazało się że kierowca miał koronawirusa
w elblagu się dzieje