46
04.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mogli zablokować drzwi a ci z dołu ujeliby złodzieja al. e zgranie wstyd. dla prawdziwych ochroniarzy. Dobrze że nikt nie zginął. Niepełnosprawność w ochronie jest jak widać nie na miejscu.
(2021.02.04)

info

11  
  1
oczywiście golfem buractwo
(2021.02.04)

info

7  
  4
Gangsta po emblonsku !!!!
Henias z Jegłownika (2021.02.04)

info

7  
  4
@opus - jesteś idiotą????
kat (2021.02.04)
przecież to PiS-owiec, jemu się po prostu należy
mickey (2021.02.04)

info

6  
  8
Wykonuje swoją pracę. Może niepotrzebnie się narażał. Aten złodziej, to powinien dostać taką karę, włącznie z odszkodowaniem dla ochroniarza, ze do końca życia będzie pamiętać. Zwykły bandzior recydywista.
mm263 (2021.02.04)
Dziękuję. MUSISZ dawać sobie radę z zyciem6,albo ono uczyni Cię niewolnikiemm5
(2021.02.04)
@Wrr - Nie ważne za ile, jak się podejmujesz wykonania pracy to liczy się rzetelność !
(2021.02.04)
Okazało się że kierowca miał koronawirusa
(2021.02.04)

info

2  
  1
w elblagu się dzieje
(2021.02.04)

info

3  
  2