UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy jest szansa, aby komunikacja jeździła na tyle wcześnie, żeby można było zdążyć na pociąg na 5:20 rano?
pkp
Czy jest szansa, aby komunikacja jeździła na tyle wcześnie, żeby można było zdążyć na pociąg na 5:20 rano?
pkp