77
19.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszędzie słyszy się o tym wypadku w TV i w radiu. Ciekawe tylko czy tamtejsi mieszkańcy wyciągną z tego wnioski? Ja osobiście nie winię tych młodych ludzi na workach tylko winię rodziców i tego, co ich samochodem ciągnął.
(2021.01.20)

info

0  
  0
W artykule pisze, że kierowca był trzeźwy. A skąd jest wiadomo, że to właśnie ten kierowca prowadził? Znamy dobrze jak kombinują z zamianą kierowcy zanim to zgłoszą. Być może nie, ale wiem, że jest to praktykowane.
(2021.01.20)

info

0  
  1
@rozmowa kontrolowana - Tak się składa, że portel to własność prywatna, więc mogą sobie tutaj robić co chcą. xD
bekaztypa (2021.01.20)
Całe ferie - od pierwszego śniegu - chodziliśmy całą rodziną na górkę i ani razu nie spotkaliśmy się z interwencją policji.
(2021.01.20)
dajcie ludziom spokojnie żyć?-a właśnie w poprzednim wpisie było opisane jak nierozważnie młodzież szaleje a ty znowu swoje!! miał facet racje pisząc że nic do was nie dociera!Tylko zabawa i zabawa ale czy bez konsekwencji? oto są właśnie te przypadki waszej zabawy. Jeżli tak dalej to połowa z was odejdzie. .. ..
uważny (2021.01.20)
@Czerwona kartka dla Markus - Trochę uczuć, a nie sam hejt.
igorr (2021.01.22)
Oby wszystko się ułożyło i aby dziewczyna przeżyła!
igorr (2021.01.22)