A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszędzie słyszy się o tym wypadku w TV i w radiu. Ciekawe tylko czy tamtejsi mieszkańcy wyciągną z tego wnioski? Ja osobiście nie winię tych młodych ludzi na workach tylko winię rodziców i tego, co ich samochodem ciągnął.
W artykule pisze, że kierowca był trzeźwy. A skąd jest wiadomo, że to właśnie ten kierowca prowadził? Znamy dobrze jak kombinują z zamianą kierowcy zanim to zgłoszą. Być może nie, ale wiem, że jest to praktykowane.
@rozmowa kontrolowana - Tak się składa, że portel to własność prywatna, więc mogą sobie tutaj robić co chcą. xD
Całe ferie - od pierwszego śniegu - chodziliśmy całą rodziną na górkę i ani razu nie spotkaliśmy się z interwencją policji.
dajcie ludziom spokojnie żyć?-a właśnie w poprzednim wpisie było opisane jak nierozważnie młodzież szaleje a ty znowu swoje!! miał facet racje pisząc że nic do was nie dociera!Tylko zabawa i zabawa ale czy bez konsekwencji? oto są właśnie te przypadki waszej zabawy. Jeżli tak dalej to połowa z was odejdzie. .. ..
@Czerwona kartka dla Markus - Trochę uczuć, a nie sam hejt.
Oby wszystko się ułożyło i aby dziewczyna przeżyła!