UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dajcie ludziom spokojnie żyć?-a właśnie w poprzednim wpisie było opisane jak nierozważnie młodzież szaleje a ty znowu swoje!! miał facet racje pisząc że nic do was nie dociera!Tylko zabawa i zabawa ale czy bez konsekwencji? oto są właśnie te przypadki waszej zabawy. Jeżli tak dalej to połowa z was odejdzie. .. ..
uważny