UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszędzie słyszy się o tym wypadku w TV i w radiu. Ciekawe tylko czy tamtejsi mieszkańcy wyciągną z tego wnioski? Ja osobiście nie winię tych młodych ludzi na workach tylko winię rodziców i tego, co ich samochodem ciągnął.