UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszędzie słyszy się o tym wypadku w TV i w radiu. Ciekawe tylko czy tamtejsi mieszkańcy wyciągną z tego wnioski? Ja osobiście nie winię tych młodych ludzi na workach tylko winię rodziców i tego, co ich samochodem ciągnął.