UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak się będzie działo, policja ma totalnie gdzieś obywateli byliśmy z Babcią na komisariacie zgłosić podobną sytuację na portierni zostaliśmy zbyci informacją że nie jesteśmy pierwsi i żeby się pilnować. Zero przyjęcia oficjalnego zgłoszenia siedzą i nic nie robią.
ZAWODNIK