UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak się będzie działo, policja ma totalnie gdzieś obywateli byliśmy z Babcią na komisariacie zgłosić podobną sytuację na portierni zostaliśmy zbyci informacją że nie jesteśmy pierwsi i żeby się pilnować. Zero przyjęcia oficjalnego zgłoszenia siedzą i nic nie robią.

ZAWODNIK

Anuluj