UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takich samochodów w Elblągu i nie tylko jest sporo. Normą jest że auto jest odsprzedawane na ostatnia umowę kupna sprzedaży po kilka razy następnym nabywcą którzy nie dokonują czynności prawno skarbowych eksploatują pojazd.