UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich samochodów w Elblągu i nie tylko jest sporo. Normą jest że auto jest odsprzedawane na ostatnia umowę kupna sprzedaży po kilka razy następnym nabywcą którzy nie dokonują czynności prawno skarbowych eksploatują pojazd.


Anuluj