Kierowcy jeżdżą za szybko

13
23.11.2020
Kierowcy jeżdżą za szybko
Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących oraz skontrolowali 90 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Trzech z nich jechało za szybko o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Na Trasie UE pewien 25-latek rozpędził swojego opla vectrę do 129 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Policjanci ukarali go 500-złotowym mandatem, 10 punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy na trzy miesiące. Taka kara spotkała również 28-latka, który przez Zwierzno jechał swoim audi 114 km/h oraz 52-latka jadącego volkswagenem. Ten ostatni został zatrzymany w Raczkach Elbląskich, a na liczniku miał 106 km/h.

Policjanci w czasie weekendowej służby zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W miejscowości Rogajny skontrolowano 34-latka, który na skutek zbyt szybkiej jazdy oraz ograniczonej alkoholem świadomości znalazł się wraz ze swoim pojazdem w przydrożnym rowie. Wynik badania trzeźwości to 2,30 promila alkoholu w organizmie 34-latka.

Inny kierujący zatrzymany na drodze nr 7 w okolicy Pasłęka miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. 32-latek kierujący fordem mondeo odpowie za popełnione wykroczenie.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No cóż wieśniactwo myśli wciąż, że oni mogą łamać przepisy i grzać ile fabryka dała. Policjanci weźcie się tak na poważnie za wioskowych !
(2020.11.23)

info

10  
  1
blisko pół promila to nie pół promila
(2020.11.23)

info

5  
  1
Policja to za PiS i zjednoczonej prawicy i dziada z Żoliborza co nie lubi kobiet tylko koty, to nie ma szacunku, szkoda, że politycy z munduru policjanta robią szmatę, przestańcie się zajmować prędkością.
(2020.11.23)

info

2  
  2
Stańcie przed Młynarami, z dowolnego kierunku. "Sukces "murowany.
Fred z PKSu (2020.11.24)

info

3  
  0
Dlaczego w Finlandii Polscy Husarzy Samochodowi jadą tak grzecznie, jak aniołki - bo może być wlepione nawet 25000zł mandatu. No ale w Polsce tak się nie da. Ksiądz by dostał, czy poseł i trzeba by anulować.
(2020.11.24)

info

3  
  0
Ktoś napisał zacytuję: *szkoda, że politycy z munduru policjanta robią szmatę, * - Durna głowo, przecież politycy właśnie wszystko robią, żeby tak nie było !!! Najpierw pomyśl a potem cokolwiek pisz !!!
(2020.11.24)

info

1  
  2
Myślę również, że bardzo wysokimi karami można choć trochę tych łamiących przepisy pohamować!
(2020.11.24)

info

1  
  1
Dla mnie 500 zł to nawet nie jest pół dnia pracy. Myślicie że będę się bał takiej kary? Hahahaha!!!!
Pan Szybki (2020.11.24)
moja felicia idzie lepiej
(2020.11.24)

info

0  
  2
@Pan Szybki - Może jesteś i szybki, ale w twoim mózgu coś za wolno!
(2020.11.24)