UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie 500 zł to nawet nie jest pół dnia pracy. Myślicie że będę się bał takiej kary? Hahahaha!!!!
Pan Szybki
Dla mnie 500 zł to nawet nie jest pół dnia pracy. Myślicie że będę się bał takiej kary? Hahahaha!!!!
Pan Szybki