UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No cóż wieśniactwo myśli wciąż, że oni mogą łamać przepisy i grzać ile fabryka dała. Policjanci weźcie się tak na poważnie za wioskowych !


Anuluj