UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego w Finlandii Polscy Husarzy Samochodowi jadą tak grzecznie, jak aniołki - bo może być wlepione nawet 25000zł mandatu. No ale w Polsce tak się nie da. Ksiądz by dostał, czy poseł i trzeba by anulować.


Anuluj