215
22.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - koliński przestan, wszyscy wiedza kim jesteś, wiejskim idiotą, nie rób z siebie erudyty bo z takim ryjcemmmm wyżej wała nie poskoczysz. ..
kreciol (2020.11.23)
z matka, a tak naprawdę z jej renciną, bo w NGO słabo płacą, hehehehehe, stąd ma stałkę, bo stara opłaca, jeszcze. ..
kreciol (2020.11.23)
@RobertKoliński - Masz dzieci że taki znawca z ciebie ?
Ciekawy (2020.11.23)
@RobertKoliński - cały wszechświat a już na pewno galaktyka wie.
tadek3 (2020.11.23)
@Stoicki Obserwator - No, jakież naganne i niegrzeczne jest wytykanie błędów i nieudacznictwa PIS i jego wielkiego wodza. Kompletny brak kultury. Wypada przynajmniej milczeć. No, albo najlepiej lizać im tyłki, chwalić "geniusz"wodza z za kurtyny! Tak lizanie jest grzeczne, kulturalne i popierane przez tak wielu prawicowych Polaków. Jedyne co dobrego możesz zrobić, to milcz, albo liż. Tak jest w Polsce.
(2020.11.23)
To wy pisowcy naprawdę tak myślicie czy tylko się zgrywacie? Z tym myśleniem to przesadzam oczywiście.
(2020.11.23)
Święta to możesz sobie ustalać u siebie w domu a nie na ulicy
Dzerry (2020.11.23)

info

3  
  1
górniczynie, śmieciarzyczynie, szambonurczynie, takie propozycje nazw zawodów proponuję w ramach równouprawnienia, dość dyskryminacji kobiet, mają prawo być zatrudniane na takich samych stanowiskach jak mężczyźni,
rówośc płci (2020.11.23)
Jednego co chcemy spokoju w tym mieście jak również w całym kraju !!!! Nareszcie doczekaliśmy się reakcji policji !!! Takie zdecydowane działania miały być od samego początku i być może byłoby zdecydowanie mniej śmiertelnych zachorowań na COViD 19.
(2020.11.23)
Na Smolnej?
Xccl (2020.11.23)