UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednego co chcemy spokoju w tym mieście jak również w całym kraju !!!! Nareszcie doczekaliśmy się reakcji policji !!! Takie zdecydowane działania miały być od samego początku i być może byłoby zdecydowanie mniej śmiertelnych zachorowań na COViD 19.


Anuluj