UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednego co chcemy spokoju w tym mieście jak również w całym kraju !!!! Nareszcie doczekaliśmy się reakcji policji !!! Takie zdecydowane działania miały być od samego początku i być może byłoby zdecydowanie mniej śmiertelnych zachorowań na COViD 19.