A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A po co spisywane sa te kobiety? Co one robia?
@RobertKoliński - Czyli wolisz ubliżać niż się wykąpać? Mądre zachowanie jak przystało na komunistę
Pisze, PO ok(ok. znaczy okolo)Garbusiarz cyklista
"A po co spisywane sa te kobiety? Co one robia?"- Będąc przy Bramie Targowej, zagrażają bardzo kościołowi. Gdyż duchowni boją się kobiet i przez to nie mogą się przemieszczać.
@Zbyszek1 - 50 groszy w 2 miesiace to około? Ekonom z Ciebie. Załóż kancelarię. porad udzielaj.
@RobertKoliński - A Ty z kim żyjesz w związku chyba tylko z Mopsem i innymi zasilkami
@TOMYKIBOLE - Ale ty jesteś leszcz i kozak z morskiej pianki
Dlaczego kobiety nie są wyświecane na księży, znormalniało by w kosciele, tylko wielu kleryków by zrezygnowało :).
czy jako facet mogę sobie wszczepic macicię i iśc na wczesniejsza emeryturę, pracuje w drogownictwie, praca w chłodzie i spiekacie zależnie od pory roku, jestem gotów na opercaję wszczepienia macicy i w ten sposób uzyskanie prawa do emerytury jako kobieta, gdzie mam się udać, kto mi pomoże w tym zabiegu?
.. .. Oznaczałoby to, że Platforma Obywatelska milczy i nie chce zająć jasnego stanowiska. .. .W ogóle nie jestem tym zaskoczony, cała ta nasza tzw. "opozycja"jest gówno warta, wszyscy łącznie z Wałęsą cicho siedzą, obserwują i. .. .. nic.