UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jednego co chcemy spokoju w tym mieście jak również w całym kraju !!!! Nareszcie doczekaliśmy się reakcji policji !!! Takie zdecydowane działania miały być od samego początku i być może byłoby zdecydowanie mniej śmiertelnych zachorowań na COViD 19.