A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście, że pidwyszki w EPEC już weszły. Ale winę miasto zgania na Energę
Bo to Energa podwyższyła ceny, nie EPEC
Na przyklad krojac nagrody w oswiacie i uwalajac nadgodziny? No tak, oswiata juz nie potrzebna, reelekcji nie bedzie, ale chyba do Sejmiku to sie ktos tam starac bedzie? Bedziemy z wdziecznoscia pamietac.
Czekamy na gospodarza miasta Elbląga
Cieszę się, że sprzęt dla każdego pracującego nauczyciela, nagrody i tak często przyznawane są przez dyrektorów dla koleżanek lub takich nauczycieli, co robią projekty