15
17.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście, że pidwyszki w EPEC już weszły. Ale winę miasto zgania na Energę
(2020.11.18)
Bo to Energa podwyższyła ceny, nie EPEC
Jaki (2020.11.18)
Na przyklad krojac nagrody w oswiacie i uwalajac nadgodziny? No tak, oswiata juz nie potrzebna, reelekcji nie bedzie, ale chyba do Sejmiku to sie ktos tam starac bedzie? Bedziemy z wdziecznoscia pamietac.
(2020.11.19)

info

1  
  0
Czekamy na gospodarza miasta Elbląga
jarock600 (2020.11.22)

info

0  
  1
Cieszę się, że sprzęt dla każdego pracującego nauczyciela, nagrody i tak często przyznawane są przez dyrektorów dla koleżanek lub takich nauczycieli, co robią projekty
(2020.11.22)

info

0  
  0