UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na przyklad krojac nagrody w oswiacie i uwalajac nadgodziny? No tak, oswiata juz nie potrzebna, reelekcji nie bedzie, ale chyba do Sejmiku to sie ktos tam starac bedzie? Bedziemy z wdziecznoscia pamietac.
Na przyklad krojac nagrody w oswiacie i uwalajac nadgodziny? No tak, oswiata juz nie potrzebna, reelekcji nie bedzie, ale chyba do Sejmiku to sie ktos tam starac bedzie? Bedziemy z wdziecznoscia pamietac.