UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na przyklad krojac nagrody w oswiacie i uwalajac nadgodziny? No tak, oswiata juz nie potrzebna, reelekcji nie bedzie, ale chyba do Sejmiku to sie ktos tam starac bedzie? Bedziemy z wdziecznoscia pamietac.


Anuluj