Wybrany wątek opinii

Oczywiście, że pidwyszki w EPEC już weszły. Ale winę miasto zgania na Energę
(2020.11.18)
Bo to Energa podwyższyła ceny, nie EPEC
Jaki (2020.11.18)
Powrót do komentarzy