Wybrany wątek opinii
Oczywiście, że pidwyszki w EPEC już weszły. Ale winę miasto zgania na Energę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Bo to Energa podwyższyła ceny, nie EPEC
Do moderacji
Odpowiedz
1
0