138
09.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wow paulo kohelo
(2020.11.10)
fajny napis - i tak urodze ci lewaka -a lewak droga julko w. .. .. li cie z tego autka i nie pozwoli płakać
tadek3 (2020.11.10)

info

1  
  1
Widzisz, krecioł, jaki ty be jesteś, podły itd. nie to co to lewactwo tu obrażające w komentarzach, nie to te ***** wałęsające się po ulicach i bluzgające. to to ok jest. .. .to takie prawo Kalego, jak jakiś tęczowy pluł i bluzgał na policję albo jakieś aborcjonistki, aż żółć im się wylewała (tvn tego nie pokazywał)to ok ale jak jakiś prawak coś to wielkie haloooo. .. ..
wielo.k. (2020.11.10)

info

3  
  0
A ja myślałem, że 500 + i 300 to z moich podatków, a tu proszę to jaśnie oświecone PiS ze swojej subwencji daje, ale zaraz, zaraz subwencja to też z moich podatków? To skąd PiS bierze te pieniądze? Nawet nie odpowiadaj; (
wasz brat (2020.11.10)
@wasz brat - Widzisz, brat, z twoich pieniędzy na podatek jest opłacanych wiele wiele rzeczy. Jeżeli pobierasz świadczenia o których mowa to w tym co pobierasz jest tak naprawdę niewielki promil tego co ty dajesz. Wszyscy się składamy na te pieniądze.
$102$ (2020.11.10)
@wasz brat - Poza tym skoro PIS taki zły, to dlaczego poprzedni rząd nie wprowadził tak poważnych socjali? Nie podwyższał minimalnej i wiele innych plusów? Każdy logicznie myślący wie. 270 mld. Teraz w ramach tarczy daje pieniądze małym i średnim firmom. Wiem bo mam znajomych z prywatną inicjatywą. Oczywiście że są to pieniądze z podatków, akcyz itd. Ale teraz przynajmnie dużo z tych pieniędzy wraca do nas. A taki jeden to nawet kiedyś mówił: piniędzy nima i nie będzie. .. bo my wzięli. .. .
$102$ (2020.11.10)
dużo osiagneli starzy kupili im autka to mogą jeździć
POP (2020.11.10)
@$102$ - Oczywiście, zatem to Pis (rząd)zabiera mi moje pieniądze w rożnych podatkach, a potem wspaniałomyślnie mi je oddaje w różnych programach, przy okazji uszczknie sobie coś dla siebie poprzez Państwowe agencje i przedsiębiorstwa w których z partyjnego klucza obsadził stanowiska. To jest właśnie socjalizm (patrz lewactwo). No to się niektórzy tutejsi prawicowi "komentatorzy"zdziwili :)
wasz brat (2020.11.10)
@JAAAAAAAAAAAAAAA - A ile ty nakradłeś?
(2020.11.10)
@fasfads - do odmulania rowów na Żuławach - ze stawką 12 zł na h minus koszty utrzymania
tadek3 (2020.11.10)