UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzisz, krecioł, jaki ty be jesteś, podły itd. nie to co to lewactwo tu obrażające w komentarzach, nie to te ***** wałęsające się po ulicach i bluzgające. to to ok jest. .. .to takie prawo Kalego, jak jakiś tęczowy pluł i bluzgał na policję albo jakieś aborcjonistki, aż żółć im się wylewała (tvn tego nie pokazywał)to ok ale jak jakiś prawak coś to wielkie haloooo. .. ..

wielo.k.

Anuluj