UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzisz, krecioł, jaki ty be jesteś, podły itd. nie to co to lewactwo tu obrażające w komentarzach, nie to te ***** wałęsające się po ulicach i bluzgające. to to ok jest. .. .to takie prawo Kalego, jak jakiś tęczowy pluł i bluzgał na policję albo jakieś aborcjonistki, aż żółć im się wylewała (tvn tego nie pokazywał)to ok ale jak jakiś prawak coś to wielkie haloooo. .. ..
wielo.k.