UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzisz, krecioł, jaki ty be jesteś, podły itd. nie to co to lewactwo tu obrażające w komentarzach, nie to te ***** wałęsające się po ulicach i bluzgające. to to ok jest. .. .to takie prawo Kalego, jak jakiś tęczowy pluł i bluzgał na policję albo jakieś aborcjonistki, aż żółć im się wylewała (tvn tego nie pokazywał)to ok ale jak jakiś prawak coś to wielkie haloooo. .. ..

wielo.k.