UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzisz, krecioł, jaki ty be jesteś, podły itd. nie to co to lewactwo tu obrażające w komentarzach, nie to te ***** wałęsające się po ulicach i bluzgające. to to ok jest. .. .to takie prawo Kalego, jak jakiś tęczowy pluł i bluzgał na policję albo jakieś aborcjonistki, aż żółć im się wylewała (tvn tego nie pokazywał)to ok ale jak jakiś prawak coś to wielkie haloooo. .. ..
wielo.k.