138
09.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no niestety nie szerolku, nie wyszło co poraz kolejny
kreciol (2020.11.10)
w końcu normalny głos wszystkie media szczują
(2020.11.10)
ty juz upadlas
(2020.11.10)
koliński, żeby nie poooopierający lewaków portelik to byś nieistniał kreaturo. ..
(2020.11.10)
"poooopierający lewaków portelik"- portEl popiera PIS? Nie wydaje mnie się.
(2020.11.10)
@kreciol - "stary spoooościł się na zimną patelnię i tak powstał kolinski"- jaki Ty prosty jesteś i jaki podły przy tym. Szkoda, że z tego sobie nawet w małym procencie sprawy nie zdajesz.
(2020.11.10)
Gowni, ,, erze czyli swołocz. Co wy w życiu osiagneliscie, tylko darcie mo, ,, rdy.
(2020.11.10)
Gdyby nie PiS to byście po śmietnikach chodzi n, ,póki. Co mało wam 500 plis, 300., bony na wakacje. Zobaczymy co wam inni dadzą. KOPA TO PEWNE I PALĄ.
(2020.11.10)
dzieci rząd chcą obalić :D naoglądali się bzdur w necie, już nawet podżegacza Lamparta nie potrzebują sami się nakręcają, pożyteczni są i tani, a z towarzyszem socjalistą nie wchodzcie w dyskusję bo to głupiec który nic w życiu nie osiągnął, pieniacz który chce wejśc do sejmu i doić szmalec
ooooooooo7 (2020.11.10)

info

3  
  0
Lewacka gazetka Portel wymyślił jakiegoś fikcyjnego pana Andrzeja. Pic na wodę, fotomontaż ! Ale ta postać obok nie jest fikcyjna !
kulfon (2020.11.10)