UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dzieci rząd chcą obalić :D naoglądali się bzdur w necie, już nawet podżegacza Lamparta nie potrzebują sami się nakręcają, pożyteczni są i tani, a z towarzyszem socjalistą nie wchodzcie w dyskusję bo to głupiec który nic w życiu nie osiągnął, pieniacz który chce wejśc do sejmu i doić szmalec

ooooooooo7