UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dzieci rząd chcą obalić :D naoglądali się bzdur w necie, już nawet podżegacza Lamparta nie potrzebują sami się nakręcają, pożyteczni są i tani, a z towarzyszem socjalistą nie wchodzcie w dyskusję bo to głupiec który nic w życiu nie osiągnął, pieniacz który chce wejśc do sejmu i doić szmalec

ooooooooo7

Anuluj