UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w gastronomii!!!!! Nie umiesz się odnaleźć w obecnej rzeczywistości to zamilcz a nie płacz!!!!!

Izabella.

Anuluj