UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w gastronomii!!!!! Nie umiesz się odnaleźć w obecnej rzeczywistości to zamilcz a nie płacz!!!!!
Izabella.
Komuna się skończyła i nie ma nakazu pracy w gastronomii!!!!! Nie umiesz się odnaleźć w obecnej rzeczywistości to zamilcz a nie płacz!!!!!
Izabella.