A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - Widzę, że połechtałem waścine ego. Btw, nie mam nic przeciwko krytyce, nawet ostrej ale nie cierpię głupich, wulgarnych (jak na fotce), i większości cudzych zwrotów i chamskich uogólnień którymi tak miłośnie impregnuja się fani tzw. opozycji. Podpuszczanie młodzieży też uważam za obrzydliwe. To co tutaj, w części odnoszę również do Ciebie i jesteś winien tym bardziej, że wcale nie nie jesteś głupi. Wiele razy z przyjemnością czytałem różne Twoje komentarze na tematy lokalne i wiele razy z nimi się zgadzałem. Były racjonalne argumenty i wiedza. Gdybyś był mniej zaciekły, a bardziej otwarty na szukanie kompromisów i sposobów na wyjście z tych wszystkich kłopotów których los nam wszystkim nie szczędzi to byłby zysk dla Ciebie, Twojego politycznego otoczenia i nas wszystkich. Tego Ci życzę.
dopóki wszyscy protestują sobie oddzielnie w różnych dniach tygodnia - dopóty systemowi starczy policji (w której w końcu służą ludzie, i też mają tego dosyć)do pacyfikowania każdej demonstracji i przedstawiania jej w MASS-MEDIACH jako róznych frustratów/przestępców/foliarzy/egoistów nie dbających o innych itd. ..
ta ustawa zostala uchwalona w 1993 roku. grupa poslow zlozyla zapytanie do TK czy jest zgodna z konstytucja. wiec TK odpowiedzial ze tak, bo zajeciem trybunalu jest badanie zgodnosci ustaw z konstytucja. jezeli chcemy zmiany to musimy zmienic zapis konstytucji w tym zakresie. wiec zamiast robic burdy musimy zebrac wiekszosc konstytucyjna i przeprowadzic ten proces w Sejmie a nie na ulicy. jp
Daj spokój robercie kolynskiej. Na każdym porządnym dworze był jakiś trefniś, błazen czy co tam jeszcze. My też mamy swojego. Co prawda w jakimś narkotycznym amoku zbyt często uzywa przysków ctrl c i ctrl v a za mało własnych przemyśleń jak Stańczyk ale na tym elbląskim lewicowym padole i taki się uchowa. Lepszy wróbel. .. znaczy roberta. ..
Pozdrowienia dla wybranek życiowych policjantów: matek, żon, dziewczyn. .. ..
Każda władza, co Policję stawia przeciw obywatelom - zginie marnie. amen
Jestem przeciwnikiem aborcji jako takiej, poniewaz mozna jej uniknac. Jak ktos wczesniej powiedzial. .. "chcecie sie pieprzyc. .. "
21 wiek, gumy, tabletki, uzywajcie mozgu. Wowczas nie bedzie wiekszego problemu, ale kazac kobiecie wychowywac chore dziecko, wiedzac ze bedzie jak warzywo. .. No nie wiem, brak pomocy ze strony panstwa, to nie fair.
Kocham dzieci ale kazdy ma prawo do godnego zycia, jezeli samotna kobieta w Polsce ledwo wiaze koniec z koncem przy zdrowym dziecku, to co ma powiedziec ta sama kobieta przy dzieciaku przykutym do łózka. .. ?
@dylematy - co ma powiedziec ta sama kobieta. .. pobiera rente z zusu alienty, idzie do monopolowego, szuka beciaka na imrezach